detergent pro care s keratinom, woolite gold, 60pranj, 3,6l
Mercator
Tuš

woolite

detergent pro care s keratinom, woolite gold, 60pranj, 3,6l

Pakiranje: 3,6 L

od14,84 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 14,84–18,19 € · prihranite do 3,35 €

Cena na enoto: od 4,12 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

18,49 €14,84 €-20%

4,12 €/L

Pralni prašek Woolite, tekoči, Pro Care, 60 pranj, 3,6 l

Mercator

Mercator

Na zalogi

18,19 €+52%

5,05 €/L

detergent za občutljivo perilo, woolite pro care, 3,6 l, 60 pranj