osvežilec zraka sprej magnolia&cherry blossom base, air wick, 300ml
Spar
Mercator
Tuš

airwick

osvežilec zraka sprej magnolia&cherry blossom base, air wick, 300ml

Pakiranje: 300 ml

od2,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,99–3,42 € · prihranite do 0,43 €

Cena na enoto: od 9,97 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,69 €2,99 €-19%

9,97 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,69 €2,99 €-19%

9,97 €/L

osvežilec zraka, base magnolia & cherry blossom, sprej, air wick, 300 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,89 €3,42 €-12%

11,40 €/L

Osvežilec Airwick, sprej, Magnolia & Cherry Blossom, 300 ml