odstranjevalec madežev pre-wash white, vanish oxi action, 500ml
Spar
Tuš

vanish

odstranjevalec madežev pre-wash white, vanish oxi action, 500ml

Pakiranje: 500 ml

od6,74 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 6,74–7,49 € · prihranite do 0,75 €

Cena na enoto: od 13,48 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

6,74 €

13,48 €/L

Vanish Oxi White, pršilka, 500 ml

Spar

Spar

Na zalogi

7,49 €+11%

14,98 €/L