gel expert lavender, persil, 80pranj, 3,6l
Spar
Mercator
Tuš

persil

gel expert lavender, persil, 80pranj, 3,6l

Pakiranje: 3,6 L

od15,20 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 15,20–22,79 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 4,22 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

15,20 €

4,22 €/L

Pralni prašek Persil, gel, Expert Lavender, 80 pranj, 3,60 l

Spar

Spar

Na zalogi

37,99 €20,89 €-45%

5,80 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

37,99 €22,79 €-40%

6,33 €/L

detergent za pranje perila, persil gel exp. lavender, 80 pranj, 3,6 l