pralni prašek sensitive, persil, 36pranj, 1,98kg
Spar
Mercator
Tuš

persil

pralni prašek sensitive, persil, 36pranj, 1,98kg

Pakiranje: 1,98 kg

od13,19 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 13,19–21,99 € · prihranite do 8,80 €

Cena na enoto: od 6,66 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

13,19 €

6,66 €/kg

detergent za pranje perila, persil sensitive, 36 pranj, 1,98 kg

Spar

Spar

Na zalogi

21,99 €14,45 €-34%

7,30 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

21,99 €

11,11 €/kg

Pralni prašek Persil, Expert Sensitive, 36 pranj, 1,98 kg