detergent za posodo aloe vera balsam, pril, 450ml
Spar
Mercator
Tuš

pril

detergent za posodo aloe vera balsam, pril, 450ml

Pakiranje: 450 ml

od1,95 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,95–1,99 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 4,33 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €1,95 €-35%

4,33 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €1,95 €-25%

4,33 €/L

detergent za ročno pomivanje posode balsam aloa vera, pril, 450 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €1,99 €-33%

4,42 €/L

Detergent za Pomivanje Posode Pril Aloe Vera 450 ml