čistilo stelex flower, 750ml
Spar
Mercator
Tuš

stelex

čistilo stelex flower, 750ml

Pakiranje: 750 ml

od2,29 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,29–3,29 € · prihranite do 1,00 €

Cena na enoto: od 3,05 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,29 €2,29 €-30%

3,05 €/L

Čistilo za Steklo Stelex z Močjo Kisa 750 ml

Spar

Spar

Na zalogi

3,29 €+38%

4,39 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €+27%

4,39 €/L

čistilo za steklo flower z močjo kisa z razpršilko, stelex, 750 ml