čistilo za pohištvo 5v1 classic, pronto, 300ml
Spar
Mercator
Tuš

pronto

čistilo za pohištvo 5v1 classic, pronto, 300ml

Pakiranje: 300 ml

od4,89 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 4,89–6,29 € · prihranite do 1,40 €

Cena na enoto: od 16,30 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

5,69 €4,89 €-14%

16,30 €/L

čistilo za pohištvo, classic, pronto, 300 ml

Spar

Spar

Na zalogi

5,69 €+14%

18,97 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,29 €

20,97 €/L

Loščilo Pronto Classic 300 ml