parfumirano čistilo za wc školjko, lime fresh, intense, wc net, 750 ml
Spar
Mercator
Tuš

wc net

parfumirano čistilo za wc školjko, lime fresh, intense, wc net, 750 ml

Pakiranje: 750 ml

od1,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,99–3,19 € · prihranite do 1,20 €

Cena na enoto: od 2,65 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,09 €1,99 €-36%

2,65 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,09 €+43%

4,12 €/L

čistilo za wc školjko, intense gel lime fresh, wc net, 750 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,19 €+54%

4,25 €/L

Čistilo za WC Wc Net Intense 750 ml