večnamensko čistilo ajax spray, 750ml
Spar
Mercator
Tuš

ajax

večnamensko čistilo ajax spray, 750ml

Pakiranje: 750 ml

od3,59 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 3,59–4,39 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 4,79 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,59 €

4,79 €/L

Čistilo Ajax, Multipurpose, sprej, 750 ml

Spar

Spar

Na zalogi

4,29 €+43%

5,72 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,39 €+43%

5,85 €/L

čistilo multipurpose, ajax, 750 ml