detergent za posodo lemon&melissa, pril, 1,2l
Spar
Mercator
Tuš

pril

detergent za posodo lemon&melissa, pril, 1,2l

Pakiranje: 1,2 L

od6,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 5,41 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,49 €+33%

5,41 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,49 €+45%

5,41 €/L

detergent za pomivanje posode limona in melisa, pril, 1,2 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,49 €+45%

5,41 €/L

Detergent Pril, Power lemon&melissa, 1.2l