odstranjevalec vodnega kamna za električne aparate, dr.beckmann, 250ml
Spar
Mercator
Tuš

dr. beckmann

odstranjevalec vodnega kamna za električne aparate, dr.beckmann, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od3,28 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,28–4,89 € · prihranite do 1,61 €

Cena na enoto: od 13,12 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,89 €3,28 €-33%

13,12 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,89 €+33%

19,56 €/L

odstranjevalec vodnega kamna, dr. beckmann, 250 ml

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,89 €

19,56 €/L

Čistilo za Vodni Kamen Dr. Beckmann 250 ml