mehčalec, ultra intense mystic, violeta, 51 pranj, 1,55 l
Spar
Mercator
Tuš

violeta

mehčalec, ultra intense mystic, violeta, 51 pranj, 1,55 l

Pakiranje: 1,55 L

od3,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,89–5,29 € · prihranite do 1,40 €

Cena na enoto: od 2,51 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,49 €3,89 €-40%

2,51 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,49 €3,89 €-40%

2,51 €/L

mehčalec za perilo mystic, violeta, 1,55 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,29 €

3,41 €/L

Mehčalec Violeta, Mystic, 1,55 l