kopalniški osvežilec v gelu sandolovina in jasmin, glade fragranced gel, 180g
Spar
Tuš

glade

kopalniški osvežilec v gelu sandolovina in jasmin, glade fragranced gel, 180g

Pakiranje: 180 g

od3,69 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,69–5,09 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 20,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

5,49 €3,69 €-33%

20,50 €/kg

Osvežilec Glade v gelu, Nerd bali, 180 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

5,09 €+2%

28,28 €/kg