gel za strojno pomivanje posode excellence duo gel lemon, somat, 60pranj, 2x540ml
Spar
Mercator

somat

gel za strojno pomivanje posode excellence duo gel lemon, somat, 60pranj, 2x540ml

Pakiranje: 1,08 L

od14,99 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 14,99–15,99 € · prihranite do 1,00 €

Cena na enoto: od 13,88 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

26,99 €14,99 €-44%

13,88 €/L

detergent za strojno pomivanje posode excellence duo gel grease lemon, somat, 1080 ml

Spar

Spar

Na zalogi

26,98 €15,99 €-41%

14,81 €/L