zobna pasta extra whitening, sensodyne, 2x75ml
Spar
Tuš

sensodyne

zobna pasta extra whitening, sensodyne, 2x75ml

Pakiranje: 150 ml

od5,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 5,99–6,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 39,93 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

5,99 €

39,93 €/L

Zobna pasta Sensodyne, Extra Whitening, 2 x 75 ml

Spar

Spar

Na zalogi

6,99 €

46,60 €/L