gel za lase power extreme, taft, 250ml
Spar
Tuš

taft

gel za lase power extreme, taft, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od5,19 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 5,19–5,39 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 20,76 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

5,19 €

20,76 €/L

Gel za lase Taft, Power Extreme, 250 ml

Spar

Spar

Na zalogi

5,99 €5,39 €-10%

21,56 €/L