zobna pasta meta perfection 5, vademecum, 75ml
Spar
Mercator
Tuš

vademecum

zobna pasta meta perfection 5, vademecum, 75ml

Pakiranje: 75 ml

od2,89 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 38,53 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,89 €

38,53 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,89 €

38,53 €/L

zobna pasta complete basic, vademecum, 75 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,89 €

38,53 €/L

ZOB.P.VADEMECUM PERFECT.5 75ml HENKEL