vlažilna krema mandelj, afrodita, 50ml
Spar
Mercator
Tuš

afrodita

vlažilna krema mandelj, afrodita, 50ml

Pakiranje: 50 ml

od6,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 6,99–8,99 € · prihranite do 2,00 €

Cena na enoto: od 139,80 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,89 €6,99 €-21%

139,80 €/L

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

8,99 €7,19 €-20%

143,80 €/L

Vlažilna Krema Afrodita Mandelj 50 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,99 €+25%

179,80 €/L

vlažilna krema za obraz afrodita mandelj, 50 ml