šampon za lase apple fresh, head & shoulders, 500ml
Spar
Tuš

head&shoulders

šampon za lase apple fresh, head & shoulders, 500ml

Pakiranje: 500 ml

od5,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 5,79–7,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 11,58 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

5,79 €

11,58 €/L

Šampon Head & Shoulders, Apple, 500 ml

Spar

Spar

Na zalogi

7,49 €

14,98 €/L