balzam za lase v spreju split ends miracle, gliss, 200ml
Spar
Tuš

schwarzkopf - gliss

balzam za lase v spreju split ends miracle, gliss, 200ml

Pakiranje: 200 ml

od4,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 4,79–5,45 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 23,95 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,79 €

23,95 €/L

Regenerator za lase Gliss, Expres Split and Miracle, 200ml

Spar

Spar

Na zalogi

6,99 €5,45 €-22%

27,25 €/L