gel za britje sensitive, nivea men, 200ml
Spar
Mercator
Tuš

nivea

gel za britje sensitive, nivea men, 200ml

Pakiranje: 200 ml

od5,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,99–6,69 € · prihranite do 0,70 €

Cena na enoto: od 29,95 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,99 €+54%

29,95 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,49 €+33%

32,45 €/L

Gel za Britje Nivea Men Sensitive 200 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,69 €

33,45 €/L

gel za britje men sensitive, nivea, 200 ml