olje za lase keratin, pantene, 100ml
Spar
Mercator
Tuš

pantene

olje za lase keratin, pantene, 100ml

Pakiranje: 100 ml

od7,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 7,19–8,99 € · prihranite do 1,80 €

Cena na enoto: od 71,90 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,99 €7,19 €-20%

71,90 €/L

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

9,26 €8,19 €-12%

81,90 €/L

Olje Pantene, keratin Protect, 100 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,99 €

89,90 €/L

olje keratin, pantene, 100 ml