zobna pasta white ultra active foam, colgate max, 50ml
Spar
Tuš

colgate

zobna pasta white ultra active foam, colgate max, 50ml

Pakiranje: 50 ml

od3,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,99–7,39 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 79,80 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,99 €

79,80 €/L

Zobna pasta Colgate, Max white, ultra active foam, 50 ml

Spar

Spar

Na zalogi

7,39 €+48%

147,80 €/L