gel za prhanje clean comfort, dove men+care, 250ml
Spar
Mercator
Tuš

dove

gel za prhanje clean comfort, dove men+care, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od2,51 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,51–4,29 € · prihranite do 1,78 €

Cena na enoto: od 10,04 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €2,51 €-40%

10,04 €/L

gel za prhanje man clean comfort, dove, 250 ml

Spar

Spar

Na zalogi

3,89 €2,53 €-35%

10,12 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,29 €+67%

17,16 €/L

Tuš Gel Dove Clean Comfort 250 ml