deo sprej soft feel, dove advanced care, 150ml
Spar
Mercator
Tuš

dove

deo sprej soft feel, dove advanced care, 150ml

Pakiranje: 150 ml

od3,70 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,70–6,29 € · prihranite do 2,59 €

Cena na enoto: od 24,67 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,69 €3,70 €-35%

24,67 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,99 €+67%

39,93 €/L

Deodorant Dove, Soft Feel, sprej, 150 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,29 €+67%

41,93 €/L

deodorant powder soft sprej, dove, 150 ml