oljni gel za prhanje sicilian lemon, afrodita, 250ml
Spar
Tuš

afrodita

oljni gel za prhanje sicilian lemon, afrodita, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od2,19 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,19–3,29 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 8,76 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,19 €

8,76 €/L

Gel za prhanje Afrodita, Sicilian Lemon, 250 ml

Spar

Spar

Na zalogi

3,29 €+54%

13,16 €/L