gel za prhanje mineral massage, palmolive thermal spa, 250ml
Spar
Mercator
Tuš

palmolive

gel za prhanje mineral massage, palmolive thermal spa, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od2,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,99–3,08 € · prihranite do 0,09 €

Cena na enoto: od 11,96 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €

11,96 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

11,96 €/L

gel za prhanje massage, palmolive, 250 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,08 €

12,32 €/L

Gel za prhanje Palmolive, Thermal Spa Massage, 250 ml