alpsko čokoladno mleko, 500ml
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

alpsko čokoladno mleko, 500ml

Pakiranje: 500 ml

od1,39 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 1,39–1,45 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 2,78 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,39 €

2,78 €/L

čokoladno mleko, ljubljanske mlekarne, 500 ml

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,45 €

2,90 €/L

Čokoladno Mleko Slim Ljubljanske Mlekarne 0,5 L