deo sprej sexy bouquet, rexona, 150ml
Spar
Mercator
Tuš

rexona

deo sprej sexy bouquet, rexona, 150ml

Pakiranje: 150 ml

od5,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,49–5,69 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 36,60 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,49 €

36,60 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,49 €

36,60 €/L

Dezodorant Spray Rexona Sexy 150 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,69 €

37,93 €/L

deodorant sexy sprej, rexona, 150 ml