lak za lase volume lift, syoss, 300ml
Spar
Tuš

syoss

lak za lase volume lift, syoss, 300ml

Pakiranje: 300 ml

od3,19 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,19–4,59 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 10,63 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,19 €

10,63 €/L

Lak za Lase Syoss Volume Lift 300 ml

Spar

Spar

Na zalogi

6,39 €4,59 €-28%

15,30 €/L