voda ustna 6v1 total care, listerine, 500ml
Spar
Mercator
Tuš

listerine

voda ustna 6v1 total care, listerine, 500ml

Pakiranje: 500 ml

od4,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,99–9,49 € · prihranite do 4,50 €

Cena na enoto: od 9,98 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,59 €4,99 €-42%

9,98 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,59 €+33%

17,18 €/L

ustna voda total, listerine, 500 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

9,49 €

18,98 €/L

Ustna voda Listerin, total care, 500ml