gel za prhanje beli mošus in bombaž, l´angelica officinalis, 500ml
Spar
Tuš

l´angelica

gel za prhanje beli mošus in bombaž, l´angelica officinalis, 500ml

Pakiranje: 500 ml

od2,19 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,19–2,29 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 4,38 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,19 €

4,38 €/L

Gel za prhanje & kopel L'angelica, Bombaž, 500 ml

Spar

Spar

Na zalogi

3,59 €2,29 €-36%

4,58 €/L