univerzalna krema solea, 150ml
Spar
Mercator
Tuš

solea

univerzalna krema solea, 150ml

Pakiranje: 150 ml

od3,05 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 3,05–3,29 € · prihranite do 0,24 €

Cena na enoto: od 20,33 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €3,05 €-10%

20,33 €/L

krema s termalno vodo in bio planiko, solea, 150 ml

Spar

Spar

Na zalogi

3,29 €

21,93 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,32 €3,29 €-1%

21,93 €/L

Univerzalna Krema Solea 150 ml