deo sprej pink blush, rexona, 150ml
Spar
Tuš

rexona

deo sprej pink blush, rexona, 150ml

Pakiranje: 150 ml

od3,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,99–5,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 26,60 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,99 €

26,60 €/L

Dezodorant Spray Rexona Pink Blush 150 ml

Spar

Spar

Na zalogi

5,49 €

36,60 €/L