balzam za lase clean&moisture, subrina, 250ml
Spar
Tuš

subrina

balzam za lase clean&moisture, subrina, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od2,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,79–3,59 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 11,16 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,79 €

11,16 €/L

Balzam Subrina, Clean&Moisture, 250ml

Spar

Spar

Na zalogi

3,59 €

14,36 €/L