vaseline jelly original, 100ml
Mercator
Tuš

vaseline

vaseline jelly original, 100ml

Pakiranje: 100 ml

od4,09 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 4,09–4,29 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 40,90 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

4,09 €

40,90 €/L

krema original jelly, vaseline, 100 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,29 €+4%

42,90 €/L

Vaseline Jelly original, 100 ml