tekoče milo almond & milk, palmolive naturals, 500ml, refil
Spar
Mercator
Tuš

palmolive

tekoče milo almond & milk, palmolive naturals, 500ml, refil

Pakiranje: 500 ml

od3,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,19–3,29 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 6,38 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,19 €+60%

6,38 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,22 €+100%

6,44 €/L

Milo tekoče Palmolive, mandelj, polnilo, 500 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €+43%

6,58 €/L

tekoče milo, mandelj, palmolive, polnilo, 500 ml