krema za lase aloe boost, taft, 100ml
Spar
Tuš

taft

krema za lase aloe boost, taft, 100ml

Pakiranje: 100 ml

od5,19 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 5,19–5,39 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 51,90 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

5,19 €

51,90 €/L

Pasta za lase Taft, Aloe Boost, 100 ml

Spar

Spar

Na zalogi

5,99 €5,39 €-10%

53,90 €/L