zobna pasta za občutljive zobe, sensodyne rapid relief, 75ml
Spar
Mercator
Tuš

sensodyne

zobna pasta za občutljive zobe, sensodyne rapid relief, 75ml

Pakiranje: 75 ml

od7,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 7,19–7,29 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 95,87 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

7,19 €

95,87 €/L

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

7,19 €

95,87 €/L

Zobna Pasta Sensodyne Rapid 75 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,29 €

97,20 €/L

zobna pasta za občutljive zobe rapid relief, sensodyne, 75 ml