zaščitno tekoče milo, 48, 300ml
Spar
Mercator
Tuš

48

zaščitno tekoče milo, 48, 300ml

Pakiranje: 300 ml

od3,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,19–3,39 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 10,63 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,19 €+7%

10,63 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,19 €

10,63 €/L

tekoče milo, zaščitno, 48, 300 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,39 €+10%

11,30 €/L

Tekoče Milo 48 300 ml