balzam za lase keratin, syoss, 200ml
Spar
Tuš

syoss

balzam za lase keratin, syoss, 200ml

Pakiranje: 250 ml

od2,80 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,80–4,45 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 11,20 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,80 €

11,20 €/L

Regenerator za Syoss, Intensive Keratin, 250 ml

Spar

Spar

Na zalogi

6,99 €4,45 €-36%

17,80 €/L