Hrana za pse Proof, piščanec in piščanec z govedino v omaki, 4 x 100 g
Spar
Tuš

proof

Hrana za pse Proof, piščanec in piščanec z govedino v omaki, 4 x 100 g

Pakiranje: 400 g

od1,95 €najceneje v Spar

2 trgovini · 1,95–2,23 € · prihranite do 0,28 €

Cena na enoto: od 4,88 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €1,95 €-30%

4,88 €/kg

mokra hrana za pse piščanec in piščanec z govedino v omaki, proof, 400g, 4/1

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,23 €

5,58 €/kg