Hrana za mačke Proof, piščanec z lososom in piščanec z brancinom v omaki, 4 x 85 g
Spar
Tuš

proof

Hrana za mačke Proof, piščanec z lososom in piščanec z brancinom v omaki, 4 x 85 g

Pakiranje: 340 g

od1,95 €najceneje v Spar

2 trgovini · 1,95–2,23 € · prihranite do 0,28 €

Cena na enoto: od 5,74 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €1,95 €-30%

5,74 €/kg

mokra hrana za mačke piščanec z lososom in piščanec z brancinom v omaki, proof, 340g, 4/1

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,23 €

6,56 €/kg