zobna pasta cavity protection, colgate, 75ml
Spar
Mercator
Tuš

colgate

zobna pasta cavity protection, colgate, 75ml

Pakiranje: 75 ml

od2,79 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 37,20 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €

37,20 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

37,20 €/L

zobna pasta cavity protection, colgate, 75 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €2,79 €-7%

37,20 €/L

Zobna krema Colgate, Cavity Protection, 75 ml