briketi za pse piščanec, zelenjava in mleko vitafit junior friskies, purina, 500g
Spar
Mercator
Tuš

friskies

briketi za pse piščanec, zelenjava in mleko vitafit junior friskies, purina, 500g

Pakiranje: 500 g

od1,81 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,81–2,69 € · prihranite do 0,88 €

Cena na enoto: od 3,62 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €1,81 €-30%

3,62 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €

5,38 €/kg

hrana za pse friskies junior, purina, 500 g, briketi

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,69 €

5,38 €/kg

Briketi za Pse Friskies Junior 500 g