mokra hrana za mačke senior, perutninski izbor, whiskas, 4x85g
Spar
Mercator
Tuš

whiskas

mokra hrana za mačke senior, perutninski izbor, whiskas, 4x85g

Pakiranje: 340 g

od2,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,19–2,49 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 6,44 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,19 €+22%

6,44 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

7,32 €/kg

hrana za mačke, piščanec in puran, whiskas, 4 x 85 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,49 €

7,32 €/kg

Whiskas, mokra hrana za mačke, Senior, perutninski izbor, 4 x 85 g