briketi za pse z govedino, darling, 3kg
Spar
Mercator
Tuš

darling

briketi za pse z govedino, darling, 3kg

Pakiranje: 3 kg

od6,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 6,29–8,99 € · prihranite do 2,70 €

Cena na enoto: od 2,10 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,99 €6,29 €-30%

2,10 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,99 €

3,00 €/kg

hrana za pse darling z mesom in zelenjavo, purina, 3 kg, briketi

Tuš

Tuš

Na zalogi

8,99 €

3,00 €/kg

Briketi za Pse Darling 3 kg