priboljšek za pse medium dentastix, pedigree, 28/1, 720g
Spar
Mercator
Tuš

pedigree

priboljšek za pse medium dentastix, pedigree, 28/1, 720g

Pakiranje: 720 g

od8,99 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 8,99–11,49 € · prihranite do 2,50 €

Cena na enoto: od 12,49 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

11,39 €8,99 €-21%

12,49 €/kg

prigrizek za pse dentastix, pedigree, 720 g

Spar

Spar

Na zalogi

11,32 €+43%

15,72 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

11,49 €

15,96 €/kg

Poslastica za Psa Pedigree Dentastix 720 g