mokra hrana za mačke zrezki v omaki gourmet perle, purina, 4x85g
Spar
Mercator
Tuš

gourmet

mokra hrana za mačke zrezki v omaki gourmet perle, purina, 4x85g

Pakiranje: 340 g

od2,87 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,87–3,59 € · prihranite do 0,72 €

Cena na enoto: od 8,44 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,59 €2,87 €-20%

8,44 €/kg

hrana za mačke gourmet perle z govedino, piščancem, zajcem in lososom, purina, 4x85 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,59 €3,05 €-15%

8,97 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,59 €

10,56 €/kg

Gourmet Perle, govedina,piščanec,zajec,losos, 4x85g